شرایط و قوانین

-ویکی برق به كليه قوانين جمهوري اسلامي ايران متعهد مي باشد.

- در صورت اينكه محصول خريداري شده به هر دليلي را داري مشكل بوده و يا صدمه ديده باشد ويكي برق متعهد به تعويض آن مي باشد.

-پس از تایید سفارش، ویکی برق رسید دیجیتالی را به آدرس ایمیل کاربر ارسال می نماید. در صورت ورود اشتباه آدرس ایمیل ، مشتری می تواند با تماس با مدیران وبسایت  درخواست رسید دیجیتالی نماید.اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی رسید خرید به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.

-چنانچه مشتری به هر دلیلی (گم شدن ، از بین رفتن و ...) محصول خریداری شده را از دست بدهد، ویکی برق  به مدت یکسال از تاریخ خرید  محصول خریداری شده را صرفا با اخذ هرینه پست، برای مشتری ارسال نماید . در این زمینه مرسوله به همان آدرس اعلام شده در سایت ارسال شده ارسال مي گردد.

- چنانچه ويكي برق به دلايلي قادر به ارسال سفارش مشتري نباشد، موظف به عودت هرگونه وجه پرداختي مشتري مي باشد.

-خدمات و محتويات اين وب سايت، صرفا براى استفاده شخصى و غير تجارى شما عرضه شده است. حق استفاده از اطلاعات موجود در وب سايت براي ویکی برق محفوظ می باشد. هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت و هيچ فرد حقيقي، حقوقي يا سايتي به هيچ عنوان نمي تواند از اطلاعات و محصولات موجود در وب سايت براى فروش، توليد مجدد يا ايجاد ترافيك در سايت خود استفاده نمايد. اگر می خواهید از خدمات و محتويات این وب سايت جهت مقاصد تجارى استفاده نماييد لازم است از قبل به ما اطلاع دهيد و با ما تماس بگيريد.

-هیچگونه عمل کپی، پخش مجدد، انتقال، انتشار یا استفاده تجاری در هر شکل بدون اجازه صریح از ویکی برق مجاز نمی باشد.

-حریم شخصی کلیه کاربران سایت محفوظ و به آن احترام گذاشته می شود و ویکی برق متعهد می باشد که در حد توان از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

-در صورت ناخوانا بودن يا صدمه ديدن دي وي دي ، ويكي برق به رايگان آن را تعويض مي كند. در اين زمينه لازم است كالاي معيوب به آدرس ويكي برق ارسال گردد

-درصورت باز شدن پاكت حاوي دي وي دي ها ، تحت هيچ شرايطي قابل استرداد وجه نمي باشد

-مشخصات فردی کاربر اعم از آدرس ایمیل و آی پی به هیچ عنوان در اختیار اشخاص یا سازمانها قرار نمی گیرد.

-در مورد مشتریانی که پرداخت آنلاین انجام می دهند، ویکی برق متعهد است ظرف 24 ساعت کاری از دریافت سفارش آن را برای مشتری با پست پیشتاز ارسال نموده و کد پیگیری 20 رقمی اداره پست را برای مشتری ارسال نماید.مشتری می تواند با مراجعه به وبسایت اداره پست و ورود کد پیگیری در قسمت رهگیری مرسوله پستی، محل مرسوله را به صورت آنلاین رصد نماید. در این زمینه تاخیرات احتمالی از سوی اداره پست خارج از مسئولیت ویکی برق می باشد.

-در مورد سفارشاتی که پرداخت آنها در محل می باشد مشتری متعهد می گردد چنانچه در زمان مراجعه پستچی جهت تحویل سفارش در آدرس اعلامی حضور نداشت، سریعا به پست منطقه مراجعه نموده و محصول را دریافت نماید تا از برگشت خوردن آن جلوگیری گردد.

-آنتی ویروسهای خریداری شده برای ویکی برق از نوع پیشرفته تجاری ( و نه رایگان)  با آپدیت روزانه بوده و کیفیت محصول به این لحاظ گارانتی می گردد.

-کلیه بسته های ارسالی ویکی برق در پاکتهای حبابدار و محافظ  جهت جلوگیری از صدمه دیدگی مرسولات ارسال می شوند .

پشتيباني 09128944855